KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816093
nr 1581 6093
Henry Dánty, Venedig. Signerad. Olja på duk, Bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:58:32
100 kr
150 kr
200 kr